• JO14-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mertens, MarcoTechnische stafTrainer/coach
    Mohanlal, DeepakOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus JO14-114113049133636
    2Jonathan JO14-114112150123835
    3DCG Rksv JO14-113110247123533
    4DHC JO14-11473434221224
    5Meern De JO14-1137063128321
    6PVCV JO14-11353538261218
    7Buitenveldert sc. JO14-1144372838-1015
    8Bloemendaal JO14-1143561733-1614
    9HBS JO14-11330101942-239
    10Abcoude fc JO14-11411121451-374
    11VELO JO14-11404101161-504
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    DHC JO14-1

    0246 Onder 14 competitie (A-cat)

    2,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd