• JO15-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mohanlal, DeepakTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JVOZ JO15-115132056164041
    2Alexandria'66 JO15-115113174235136
    3Smitshoek JO15-115113146153136
    4Feyenoord, sc JO15-115103266204633
    5Quick JO15-1157352423124
    6TOGB JO15-1157263433123
    7Spijkenisse JO15-1155192555-3016
    8DHC JO15-1154382636-1015
    9Koninklijke HFC JO15-1154292549-2414
    10VCS JO15-11532102234-1211
    11UVS JO15-11512122156-355
    12MOC'17 JO15-11502131574-592
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    DHC JO15-1

    0240 Onder 15 competitie (district A-cat)

    1,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd