• JO15-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mohanlal, DeepakTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 13:00DHC JO15-1 - Quick JO15-1Sportpark Brasserskade
    14 mrt. 15:15TOGB JO15-1 - DHC JO15-1Sportpark Het Hoge Land TOGB
    28 mrt. 11:00Smitshoek JO15-1 - DHC JO15-1Sportpark Smitshoek
    4 apr. 13:00DHC JO15-1 - Spijkenisse JO15-1Sportpark Brasserskade
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    25-01-2020MOC'17 JO15-1DHC JO15-12 - 4
    01-02-2020Alexandria'66 JO15-1DHC JO15-18 - 0
    08-02-2020DHC JO15-1JVOZ JO15-11 - 2
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JVOZ JO15-114122052153738
    2Alexandria'66 JO15-114112171205135
    3Smitshoek JO15-114103142142833
    4Feyenoord, sc JO15-114102263174632
    5Quick JO15-1147252221123
    6TOGB JO15-1146263333020
    7Spijkenisse JO15-1145182451-2716
    8DHC JO15-1144282434-1014
    9VCS JO15-1143292233-1111
    10Koninklijke HFC JO15-1143291749-3211
    11UVS JO15-11412112052-325
    12MOC'17 JO15-11402121566-512
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DHC JO15-1

    VS

    Quick JO15-1

    07 maart 202013:00 uur
    Sportpark Brasserskade veld 1 licht

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    DHC JO15-1

    0240 Onder 15 competitie (district A-cat)

    1,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd