• JO15-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mohanlal, DeepakTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 aug. 11:15DHC JO15-1 - Vitesse JO15-1Sportpark Brasserskade
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JVOZ JO15-115132056164041
    2Alexandria'66 JO15-115113174235136
    3Smitshoek JO15-115113146153136
    4SC Feyenoord JO15-115103266204633
    5Quick JO15-1157352423124
    6TOGB JO15-1157263433123
    7Spijkenisse JO15-1155192555-3016
    8DHC JO15-1154382636-1015
    9Koninklijke HFC JO15-1154292549-2414
    10VCS JO15-11532102234-1211
    11UVS JO15-11512122156-355
    12MOC'17 JO15-11502131574-592
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    DHC JO15-1

    VS

    Vitesse JO15-1

    29 augustus 202011:15 uur
    Sportpark Brasserskade veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    DHC JO15-1

    0116 Landelijke Onder 15 competitie (najaar A-cat)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd