• Poule Indelingen van de DHC-teams

  • Poule indeling DHC 1

    TeamSpeeldagStarttijd
    CVV Zwervers 1zondag14:00
    DHC 1zondag14:00
    DOSKO 1zondag14:30
    Hillegersberg, vv 1zondag14:00
    ONA 1zondag14:00
    Olympia 1zondag14:00
    Rood-Wit W 1zondag14:00
    S.V. Den Hoorn 1zondag14:00
    SC 't Zand 1zondag14:30
    Sarto 1zondag14:00
    Spartaan'20 1zondag14:00
    Unitas'30 1zondag14:30
    VUC 1zondag14:00
    fc Boshuizen 1zondag14:00
  • Poule indeling DHC 2

    TeamSpeeldagStarttijd
    Antibarbari 2zondag11:30
    DHC 2zondag11:00
    DONK 2zondag11:00
    Foreholte 2zondag11:00
    Olympia 2zondag11:00
    Quick 2zondag11:00
    RKDEO 2zondag11:30
    SJC 2zondag11:00
    Spartaan'20 2zondag12:00
    VOC 2zondag11:00
    Wilhelmus 2zondag11:00
  • Poule indeling DHC 023

    TeamSpeeldagStarttijd
    DHC O23-1zaterdag15:30
    HBS O23-1zaterdag17:45
    Kloetinge O23-1zaterdag15:00
    S.V. Den Hoorn O23-1zaterdag17:00
    Spijkenisse O23-1zaterdag10:30
    TOGB O23-1zaterdag13:45
    XerxesDZB O23-1zaterdag11:45
    Ter Leede O23-1zaterdag12:00
  • Poule indeling DHC 019

    TeamSpeeldagStarttijd
    ADO '20 JO19-1zaterdag13:00
    DHC JO19-1zaterdag15:30
    FC 's-Gravenzande JO19-1zaterdag14:30
    Huizen JO19-1zaterdag14:30
    Meern De JO19-1zaterdag14:30
    Oranje Wit JO19-1zaterdag15:00
    RKAVV JO19-1zaterdag14:30
    S.V. Den Hoorn JO19-1zaterdag14:15
    TOGB JO19-1zaterdag14:30
    VELO JO19-1zaterdag14:30
    Volendam (rkav) JO19-1zaterdag14:30
    WV-HEDW JO19-1zaterdag10:00
  • Poule indeling DHC 018

    TeamSpeeldagStarttijd
    DHC JO18-1zaterdag13:15
    FC Lisse JO18-1zaterdag13:00
    FC Skillz JO18-1zaterdag13:00
    Nieuwerkerk JO18-1zaterdag16:15
    Olympia Haarlem JO18-1zaterdag14:30
    Quick Boys JO18-1zaterdag12:00
    Spartaan'20 JO18-1zaterdag16:00
    Telstar 1963 JO18-1zaterdag12:00
  • Poule indeling DHC 017

    TeamSpeeldagStarttijd
    Baronie JO17-1zaterdag14:30
    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1zaterdag15:00
    DHC JO17-1zaterdag13:15
    Fortuna Wormerveer sv JO17-1zaterdag17:00
    Forum Sport JO17-1zaterdag12:15
    Gemert JO17-1zaterdag13:15
    RKSV Nuenen JO17-1zaterdag13:45
    SC Feyenoord JO17-1zaterdag14:30
    Sarto JO17-1zaterdag14:45
    UDI'19/CSU JO17-1zaterdag15:00
    UVS JO17-1zaterdag10:15
  • Poule indeling DHC J016-1 zie teampagina

    Bekijk de stand voor de poule-indeling
  • Poule indeling DHC J015-1 zie teampagina

    Bekijk de stand voor de poule-indeling
  • Poule indeling DHC 014

    TeamSpeeldagStarttijd
    Barendrecht JO14-1zaterdag09:30
    Baronie JO14-1zaterdag10:15
    DHC JO14-1zaterdag09:30
    HBS JO14-1zaterdag13:15
    Smitshoek JO14-1zaterdag10:00
    Spijkenisse JO14-1zaterdag11:55
    Unitas'30 JO14-1zaterdag12:15
  • Poule indeling DHC 013

    TeamSpeeldagStarttijd
    Alexandria'66 JO13-1JMzaterdag10:15
    Barendrecht JO13-1JMzaterdag09:30
    DHC JO13-1zaterdag09:30
    DSO JO13-1zaterdag10:00
    HBS JO13-1zaterdag11:15
    Roosendaal JO13-1zaterdag10:15
    SC Feyenoord JO13-1zaterdag12:00
    Smitshoek JO13-1zaterdag11:00
    Spijkenisse JO13-1zaterdag12:00
    TOGB JO13-1zaterdag09:00
    Westlandia JO13-1zaterdag09:00