• Wedstrijdprogramma DHC teams

  • Programma

    WedstrijddatumTeamThuisteamUitteamTeamvolgordeCompetitiesoortCompetitieKlasseDatumVertrektijdVerzameltijdAanvangstijdVeldLocatiePlaats
    24-02-2024DHC JO14-1DHC JO14-1VCS O14-1999999oefen24 feb.08:45veld 1OutdoorDELFT
    24-02-2024DHC JO15-1DHC JO15-1sv Charlois O15-1999999oefen24 feb.11:00veld 1OutdoorDELFT
    24-02-2024DHC JO18-1DHC JO18-1ASC JO18-11101regulier0320 Onder 18 (voorjaar A-cat)Divisie 624 feb.11:3012:30veld 2VeldDELFT
    24-02-2024DHC 2DHC 2Concordia 22regulier0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)2e klasse24 feb.13:00veld 1VeldDELFT
    24-02-2024DHC 1DHC 1Sportclub Monster 11regulier0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)2e klasse24 feb.15:30veld 1VeldDELFT
    25-02-2024DHC 2VOC 2DHC 22regulier0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)Hoofdklasse25 feb.12:00hoofdveldVeldROTTERDAM
    27-02-2024DHC JO14-1DHC JO14-1Vredenburch JO14-11801regulier0679 Onder 14 (3e fase A-cat)Hoofdklasse (3e fase)27 feb.18:30veld 1VeldDELFT
    27-02-2024DHC 1DSO 1DHC 1Haaglanden Voetbal Toernooi27 feb.20:00veld 1OutdoorBENTHUIZEN
    28-02-2024DHC JO15-1DHC JO15-1Scheveningen O15-1999999Haaglanden Voetbal Toernooi28 feb.18:30veld 1OutdoorDELFT
    02-03-2024DHC JO8-1RKDEO JO8-2DHC JO8-12701regulier0328 Onder 8 (3e fase)2e klasse (3e fase)2 mrt.08:30veld 4 A1VeldNOOTDORP
    02-03-2024DHC JO9-1DSVP JO9-3DHC JO9-12601regulier0324 Onder 9 (3e fase)4e klasse (3e fase)2 mrt.08:30veld 6-DSVP B2VeldPIJNACKER
    02-03-2024DHC JO13-1DHC JO13-1Scheveningen JO13-12001regulier0394 Onder 13 (3e fase)1e klasse (3e fase)2 mrt.09:00veld 1VeldDELFT
    02-03-2024DHC JO11-1RKAVV JO11-7DHC JO11-12301regulier0270 Onder 11 (3e fase)3e klasse (3e fase)2 mrt.10:15veld 7-RKAVV AVeldLEIDSCHENDAM
    02-03-2024DHC O23-1DHC O23-1Soccer Boys O23-1501regulier0217 Onder 23 (voorjaar A-cat)Divisie 42 mrt.10:30veld 1VeldDELFT
    02-03-2024DHC JO14-1DHC JO14-1S.V. Den Hoorn JO14-11801regulier0679 Onder 14 (3e fase A-cat)Hoofdklasse (3e fase)2 mrt.10:30veld 2VeldDELFT
    02-03-2024DHC 3RAS 3DHC 33regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse2 mrt.12:00veld 1Veld'S-GRAVENHAGE
    02-03-2024DHC JO16-1DHC JO16-1Sparta (AV) JO16-11501regulier0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)Divisie 52 mrt.12:30veld 1VeldDELFT
    02-03-2024DHC JO18-1FC Skillz JO18-1DHC JO18-11101regulier0320 Onder 18 (voorjaar A-cat)Divisie 62 mrt.12:45veld 1Veld'S-GRAVENHAGE
    02-03-2024DHC 2Oliveo 3DHC 22regulier0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)2e klasse2 mrt.13:00veld 5-Oliveo (jo8-jo9-jo10)VeldPIJNACKER
    02-03-2024DHC JO15-1DHC JO15-1Nootdorp JO15-11701regulier0229 Onder 15 (voorjaar A-cat)Divisie 62 mrt.14:30veld 1VeldDELFT
    02-03-2024DHC 1Oliveo 1DHC 11regulier0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)2e klasse2 mrt.15:00veld 2-OliveoVeldPIJNACKER
    03-03-2024DHC 2DHC 2Concordia 22regulier0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)Hoofdklasse3 mrt.10:00veld 1VeldDELFT
    03-03-2024DHC 4DHC 4S.V. Den Hoorn 74regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse3 mrt.12:00veld 1VeldDELFT
    03-03-2024DHC 5Taurus 5DHC 55regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse3 mrt.12:00veld 2VeldDELFT
    03-03-2024DHC 35+1Ster, De 35+2DHC 35+1301regulier0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse3 mrt.12:30veld 2Veld'S-GRAVENHAGE
    03-03-2024DHC 3Taurus 4DHC 33regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse3 mrt.14:00veld 2VeldDELFT
    09-03-2024DHC JO8-1DHC JO8-1Nootdorp JO8-22701regulier0328 Onder 8 (3e fase)2e klasse (3e fase)9 mrt.09:00veld 2 B1VeldDELFT
    09-03-2024DHC JO9-1DHC JO9-1RKDEO JO9-52601regulier0324 Onder 9 (3e fase)4e klasse (3e fase)9 mrt.09:00veld 2 B2VeldDELFT
    09-03-2024DHC JO11-1DHC JO11-1RKDEO JO11-42301regulier0270 Onder 11 (3e fase)3e klasse (3e fase)9 mrt.09:00veld 2 AVeldDELFT
    09-03-2024DHC JO15-1HVV JO15-1DHC JO15-11701regulier0229 Onder 15 (voorjaar A-cat)Divisie 69 mrt.09:00veld 2Veld'S-GRAVENHAGE
    09-03-2024DHC JO13-1TAC'90 JO13-1DHC JO13-12001regulier0394 Onder 13 (3e fase)1e klasse (3e fase)9 mrt.10:00veld 2Veld'S-GRAVENHAGE
    09-03-2024DHC JO18-1DHC JO18-1FC 's-Gravenzande JO18-11101regulier0320 Onder 18 (voorjaar A-cat)Divisie 69 mrt.10:30veld 1VeldDELFT
    09-03-2024DHC JO14-1Westlandia JO14-2DHC JO14-11801regulier0679 Onder 14 (3e fase A-cat)Hoofdklasse (3e fase)9 mrt.12:00veld 6-WestlandiaVeldNAALDWIJK
    09-03-2024DHC JO16-1Spijkenisse JO16-1DHC JO16-11501regulier0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)Divisie 59 mrt.12:30veld 5VeldSPIJKENISSE
    09-03-2024DHC 2DHC 2SEP 22regulier0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)2e klasse9 mrt.13:00veld 1VeldDELFT
    09-03-2024DHC O23-1DSVP O23-1DHC O23-1501regulier0217 Onder 23 (voorjaar A-cat)Divisie 49 mrt.13:00veld 8-DSVPVeldPIJNACKER
    09-03-2024DHC 3DHC 3Wippolder 33regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse9 mrt.15:00veld 2VeldDELFT
    09-03-2024DHC 1DHC 1Hillegersberg, vv 11regulier0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)2e klasse9 mrt.15:30veld 1VeldDELFT
    10-03-2024DHC 35+1DHC 35+1Toofan 35+1301regulier0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse10 mrt.10:00veld 1VeldDELFT
    10-03-2024DHC 4Full Speed 4DHC 44regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse10 mrt.10:00veld 1-Full SpeedVeldDELFT
    10-03-2024DHC 3DHC 3Football Factory 53regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse10 mrt.12:00veld 1VeldDELFT
    10-03-2024DHC 2Kampong 2DHC 22regulier0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)Hoofdklasse10 mrt.12:30veld 1VeldUTRECHT
    16-03-2024DHC JO15-1Rijnsburgse Boys JO15-1DHC JO15-11701regulier0229 Onder 15 (voorjaar A-cat)Divisie 616 mrt.08:30veld 5VeldRIJNSBURG
    16-03-2024DHC JO9-1S.V. Den Hoorn JO9-5DHC JO9-12601regulier0324 Onder 9 (3e fase)4e klasse (3e fase)16 mrt.08:45veld 6 B2VeldDEN HOORN ZH
    16-03-2024DHC JO13-1DHC JO13-1Duindorp sv JO13-12001regulier0394 Onder 13 (3e fase)1e klasse (3e fase)16 mrt.09:00veld 1VeldDELFT
    16-03-2024DHC JO8-1S.V. Den Hoorn JO8-3DHC JO8-12701regulier0328 Onder 8 (3e fase)2e klasse (3e fase)16 mrt.09:45veld 6 A1VeldDEN HOORN ZH
    16-03-2024DHC O23-1DHC O23-1DHL O23-1501regulier0217 Onder 23 (voorjaar A-cat)Divisie 416 mrt.10:30veld 1VeldDELFT
    16-03-2024DHC JO11-1Wippolder JO11-2JMDHC JO11-12301regulier0270 Onder 11 (3e fase)3e klasse (3e fase)16 mrt.10:30veld 2 BVeldDELFT
    16-03-2024DHC 3Ariston'80 6DHC 33regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse16 mrt.12:00veld 2VeldDELFT
    16-03-2024DHC JO16-1DHC JO16-1Quick JO16-11501regulier0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)Divisie 516 mrt.13:00veld 1VeldDELFT
    16-03-2024DHC JO18-1FC Zoetermeer JO18-1DHC JO18-11101regulier0320 Onder 18 (voorjaar A-cat)Divisie 616 mrt.13:15veld 2VeldZOETERMEER
    16-03-2024DHC JO14-1DHC JO14-1Be Fair JO14-21801regulier0679 Onder 14 (3e fase A-cat)Hoofdklasse (3e fase)16 mrt.14:15veld 2VeldDELFT
    16-03-2024DHC 1DHC 1HBSS 11regulier0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)2e klasse16 mrt.15:30veld 1VeldDELFT
    17-03-2024DHC 2DHC 2Hoogland 22regulier0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)Hoofdklasse17 mrt.10:00veld 1VeldDELFT
    17-03-2024DHC 35+1DVC 35+2DHC 35+1301regulier0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse17 mrt.10:00veld 1VeldDELFT
    17-03-2024DHC 5DHL 2DHC 55regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse17 mrt.10:30veld 3VeldDELFT
    17-03-2024DHC 4DHC 4Wippolder 64regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse17 mrt.12:00veld 1VeldDELFT
    17-03-2024DHC 3WIK 6DHC 33regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse17 mrt.13:00veld 2-WIKVeld'S-GRAVENHAGE
    19-03-2024DHC 1DHC 1Die Haghe 1999999Haaglanden Voetbal Toernooi19 mrt.20:15veld 1OutdoorDELFT
    23-03-2024DHC JO15-1DHC JO15-1Forum Sport JO15-1JM1701regulier0229 Onder 15 (voorjaar A-cat)Divisie 623 mrt.09:00veld 1VeldDELFT
    23-03-2024DHC JO14-1VOC JO14-1DHC JO14-11801regulier0679 Onder 14 (3e fase A-cat)Hoofdklasse (3e fase)23 mrt.10:00hoofdveldVeldROTTERDAM
    23-03-2024DHC JO18-1DHC JO18-1FC Skillz JO18-11101regulier0320 Onder 18 (voorjaar A-cat)Divisie 623 mrt.11:00veld 1VeldDELFT
    23-03-2024DHC JO16-1Sparta (AV) JO16-1DHC JO16-11501regulier0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)Divisie 523 mrt.12:00veld 3VeldROTTERDAM
    23-03-2024DHC 2Full Speed 2DHC 22regulier0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)2e klasse23 mrt.12:15veld 1-Full SpeedVeldDELFT
    23-03-2024DHC O23-1Soccer Boys O23-1DHC O23-1501regulier0217 Onder 23 (voorjaar A-cat)Divisie 423 mrt.12:30veld 2VeldBLEISWIJK
  • In de tabel hierboven zal het gehele wedstrijdprogramma van alle DHC teams te zien zijn.