• Wedstrijdprogramma DHC teams
  • Programma

    WedstrijddatumTeamThuisteamUitteamTeamvolgordeCompetitiesoortCompetitieKlasseDatumVertrektijdVerzameltijdAanvangstijdVeldLocatiePlaats
    28-10-2021DHC JO13-2Verburch JO13-1DHC JO13-22002regulier0319 Onder 13 (najaar A-cat)Hoofdklasse28 okt.17:30veld 1VeldPOELDIJK
    30-10-2021DHC JO13-1DHC JO13-1Alexandria'66 JO13-1JM2001regulier0250 Onder 13 (district A-cat)Divisie 130 okt.09:30veld 1VeldDELFT
    30-10-2021DHC JO8-1DHC JO8-1Verburch JO8-12701regulier0327 Onder 8 (2e fase)Hoofdklasse (2e fase)30 okt.09:30veld 2VeldDELFT
    30-10-2021DHC JO9-1DHC JO9-1Concordia JO9-12601regulier0323 Onder 9 (2e fase)1e klasse (2e fase)30 okt.09:30veld 2VeldDELFT
    30-10-2021DHC JO11-1DHC JO11-1Wippolder JO11-12301regulier0269 Onder 11 (2e fase)1e klasse (2e fase)30 okt.09:30veld 2VeldDELFT
    30-10-2021DHC JO12-1SVC'08 JO12-1DHC JO12-12201regulier0331 Onder 12 (2e fase)1e klasse (2e fase)30 okt.10:00Veld 1ABVeldWASSENAAR
    30-10-2021DHC JO11-2HVV JO11-8DHC JO11-22302regulier0269 Onder 11 (2e fase)3e klasse (2e fase)30 okt.11:00veld 1Veld'S-GRAVENHAGE
    30-10-2021DHC JO15-2DHC JO15-2RKDEO JO15-11702regulier0228 Onder 15 (najaar A-cat)Hoofdklasse30 okt.11:15veld 1VeldDELFT
    30-10-2021DHC JO13-2FC Skillz JO13-1DHC JO13-22002regulier0319 Onder 13 (najaar A-cat)Hoofdklasse30 okt.11:15veld 1Veld'S-GRAVENHAGE
    30-10-2021DHC JO16-1FC Eindhoven JO16-1DHC JO16-11501regulier0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)Divisie 430 okt.11:30stadionveldVeldEINDHOVEN
    30-10-2021DHC JO19-1WV-HEDW JO19-1DHC JO19-11001regulier0220 Onder 19 (district A-cat)Divisie 330 okt.11:30KG2VeldAMSTERDAM
    30-10-2021DHC JO17-1RKSV Nuenen JO17-1DHC JO17-11401regulier0230 Onder 17 (district A-cat)Divisie 530 okt.11:55veld 1VeldNUENEN
    30-10-2021DHC JO14-1Unitas'30 JO14-1DHC JO14-11801regulier0248 Onder 14 (najaar A-cat)Divisie 230 okt.12:15veld 1VeldETTEN-LEUR
    30-10-2021DHC JO16-2DHC JO16-2Westlandia JO16-21502regulier0239 Onder 16 (najaar A-cat)Hoofdklasse30 okt.13:15veld 1VeldDELFT
    30-10-2021DHC O23-1TOGB O23-1DHC O23-1501regulierO23 Landelijk Onder 23 (najaar A-cat)Divisie 230 okt.13:45veld 1VeldBERKEL EN RODENRIJS
    30-10-2021DHC JO18-1Olympia Haarlem JO18-1DHC JO18-11101regulier0316 Onder 18 (najaar A-cat)Divisie 530 okt.14:30veld 3VeldHAARLEM
    30-10-2021DHC JO15-1FC Dordrecht JO15-1DHC JO15-11701regulier0116 Landelijk Onder 15 (najaar A-cat)Divisie 430 okt.17:15veld 1VeldDORDRECHT
    31-10-2021DHC 35+1DVC 35+2DHC 35+1301regulier0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse31 okt.10:00veld 1VeldDELFT
    31-10-2021DHC 2DHC 2Olympia 22regulier0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)Hoofdklasse31 okt.11:00veld 1VeldDELFT
    31-10-2021DHC 1DHC 1S.V. Den Hoorn 11regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)1e klasse31 okt.14:00veld 1VeldDELFT
    31-10-2021DHC 3Quick 9DHC 33regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse31 okt.14:00veld 3Veld'S-GRAVENHAGE
    06-11-2021DHC JO8-1Full Speed JO8-1DHC JO8-12701regulier0327 Onder 8 (2e fase)Hoofdklasse (2e fase)6 nov.09:00veld 2-Full SpeedVeldDELFT
    06-11-2021DHC JO9-1Full Speed JO9-1DHC JO9-12601regulier0323 Onder 9 (2e fase)1e klasse (2e fase)6 nov.09:00veld 2-Full SpeedVeldDELFT
    06-11-2021DHC JO11-1SEP JO11-1DHC JO11-12301regulier0269 Onder 11 (2e fase)1e klasse (2e fase)6 nov.09:00veld 3-SEP/Vitesse DVeldDELFT
    06-11-2021DHC JO14-1DHC JO14-1Smitshoek JO14-11801regulier0248 Onder 14 (najaar A-cat)Divisie 26 nov.09:30veld 1VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO11-2DHC JO11-2DHL JO11-22302regulier0269 Onder 11 (2e fase)3e klasse (2e fase)6 nov.09:30veld 2VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO12-1DHC JO12-1Wilhelmus JO12-22201regulier0331 Onder 12 (2e fase)1e klasse (2e fase)6 nov.09:30veld 2VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO15-2Wippolder JO15-1DHC JO15-21702regulier0228 Onder 15 (najaar A-cat)Hoofdklasse6 nov.10:00veld 1VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO16-1DHC JO16-1Almere City JO16-11501regulier0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)Divisie 46 nov.11:15veld 1VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO15-1DHC JO15-1Alexandria'66 JO15-11701regulier0116 Landelijk Onder 15 (najaar A-cat)Divisie 46 nov.11:15veld 2VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO13-2DHC JO13-2LYRA JO13-12002regulier0319 Onder 13 (najaar A-cat)Hoofdklasse6 nov.11:15veld 3 DHC (DHC tot 13 00 DHL vanaf 13/00)VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO13-1Spijkenisse JO13-1DHC JO13-12001regulier0250 Onder 13 (district A-cat)Divisie 16 nov.12:00veld 1VeldSPIJKENISSE
    06-11-2021DHC JO17-1DHC JO17-1SC Feyenoord JO17-11401regulier0230 Onder 17 (district A-cat)Divisie 56 nov.13:15veld 1VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO18-1DHC JO18-1Nieuwerkerk JO18-11101regulier0316 Onder 18 (najaar A-cat)Divisie 56 nov.13:15veld 2VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO16-2ADO Den Haag Vrouwen MO17-1DHC JO16-21502regulier0239 Onder 16 (najaar A-cat)Hoofdklasse6 nov.15:00veld 2Veld'S-GRAVENHAGE
    06-11-2021DHC O23-1DHC O23-1Spijkenisse O23-1501regulierO23 Landelijk Onder 23 (najaar A-cat)Divisie 26 nov.15:30veld 1VeldDELFT
    06-11-2021DHC JO19-1DHC JO19-1Volendam (rkav) JO19-11001regulier0220 Onder 19 (district A-cat)Divisie 36 nov.15:30veld 2VeldDELFT
    07-11-2021DHC 35+1DHC 35+1Full Speed 35+1301regulier0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse7 nov.10:30veld 1VeldDELFT
    07-11-2021DHC 2Quick 2DHC 22regulier0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)Hoofdklasse7 nov.11:00veld 1Veld'S-GRAVENHAGE
    07-11-2021DHC 3DHC 3DVC 23regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse7 nov.12:30veld 1VeldDELFT
    07-11-2021DHC 1SC 't Zand 1DHC 11regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)1e klasse7 nov.14:30veld 1VeldTILBURG
    13-11-2021DHC JO11-2Wippolder JO11-2DHC JO11-22302regulier0269 Onder 11 (2e fase)3e klasse (2e fase)13 nov.09:00veld 2VeldDELFT
    13-11-2021DHC JO13-1DHC JO13-1Wilhelmus JO13-1JM2001bekerB3810 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 1e rondeZwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 113 nov.09:30veld 1VeldDELFT
    13-11-2021DHC JO8-1DHC JO8-1Wilhelmus JO8-12701regulier0327 Onder 8 (2e fase)Hoofdklasse (2e fase)13 nov.09:30veld 2VeldDELFT
    13-11-2021DHC JO9-1DHC JO9-1SEP JO9-12601regulier0323 Onder 9 (2e fase)1e klasse (2e fase)13 nov.09:30veld 2VeldDELFT
    13-11-2021DHC JO11-1DHC JO11-1RKDEO JO11-22301regulier0269 Onder 11 (2e fase)1e klasse (2e fase)13 nov.09:30veld 2VeldDELFT
    13-11-2021DHC JO14-1Baronie JO14-1DHC JO14-11801regulier0248 Onder 14 (najaar A-cat)Divisie 213 nov.10:15veld 1VeldBREDA
    13-11-2021DHC JO12-1Wippolder JO12-1DHC JO12-12201regulier0331 Onder 12 (2e fase)1e klasse (2e fase)13 nov.10:30veld 2VeldDELFT
    13-11-2021DHC JO16-1Spijkenisse JO16-1DHC JO16-11501regulier0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)Divisie 413 nov.12:00veld 1VeldSPIJKENISSE
    13-11-2021DHC O23-1Ter Leede O23-1DHC O23-1501regulierO23 Landelijk Onder 23 (najaar A-cat)Divisie 213 nov.12:00veld 1-Ter Leede en TeylingenVeldSASSENHEIM
    13-11-2021DHC JO18-1FC Skillz JO18-1DHC JO18-11101regulier0316 Onder 18 (najaar A-cat)Divisie 513 nov.13:00veld 1Veld'S-GRAVENHAGE
    13-11-2021DHC JO16-2DHC JO16-2FC 's-Gravenzande JO16-11502regulier0239 Onder 16 (najaar A-cat)Hoofdklasse13 nov.13:15veld 1VeldDELFT
    13-11-2021DHC JO15-1Spijkenisse JO15-1DHC JO15-11701regulier0116 Landelijk Onder 15 (najaar A-cat)Divisie 413 nov.14:00veld 2VeldSPIJKENISSE
    14-11-2021DHC 2DHC 2RVC '33 22bekerB1230 Mannen beker reserve 3e rondeGroep 214 nov.11:00veld 1VeldDELFT
    14-11-2021DHC 3SEP 4DHC 33regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse14 nov.12:00veld 4-Vitesse D/SEPVeldDELFT
    20-11-2021DHC JO8-1VELO JO8-1DHC JO8-12701regulier0327 Onder 8 (2e fase)Hoofdklasse (2e fase)20 nov.08:45veld 5VeldWATERINGEN
    20-11-2021DHC JO13-1DHC JO13-1Barendrecht JO13-1JM2001regulier0250 Onder 13 (district A-cat)Divisie 120 nov.09:30veld 1VeldDELFT
    20-11-2021DHC JO14-1DHC JO14-1Spijkenisse JO14-11801regulier0248 Onder 14 (najaar A-cat)Divisie 220 nov.09:30veld 2VeldDELFT
    20-11-2021DHC JO11-1DHC JO11-1Oliveo JO11-12301regulier0269 Onder 11 (2e fase)1e klasse (2e fase)20 nov.09:30veld 3 DHC (DHC tot 13 00 DHL vanaf 13/00)VeldDELFT
    20-11-2021DHC JO9-1S.V. Den Hoorn JO9-1DHC JO9-12601regulier0323 Onder 9 (2e fase)1e klasse (2e fase)20 nov.11:00veld 6 licht (JO10/11/12)VeldDEN HOORN ZH
    20-11-2021DHC JO11-2Oliveo JO11-3DHC JO11-22302regulier0269 Onder 11 (2e fase)3e klasse (2e fase)20 nov.11:00veld 5-Oliveo (jo8-jo9-jo10)VeldPIJNACKER
    20-11-2021DHC JO15-1DHC JO15-1UVS JO15-11701regulier0116 Landelijk Onder 15 (najaar A-cat)Divisie 420 nov.11:15veld 1VeldDELFT
    20-11-2021DHC JO16-2S.V. Den Hoorn JO16-1DHC JO16-21502regulier0239 Onder 16 (najaar A-cat)Hoofdklasse20 nov.11:30veld 1VeldDEN HOORN ZH
    20-11-2021DHC JO12-1RKDEO JO12-1DHC JO12-12201regulier0331 Onder 12 (2e fase)1e klasse (2e fase)20 nov.11:30veld 3VeldNOOTDORP
    20-11-2021DHC JO15-2Meerburg JO15-1DHC JO15-21702regulier0228 Onder 15 (najaar A-cat)Hoofdklasse20 nov.11:50veld 3VeldZOETERWOUDE
    20-11-2021DHC JO18-1DHC JO18-1FC Lisse JO18-11101regulier0316 Onder 18 (najaar A-cat)Divisie 520 nov.13:15veld 1VeldDELFT
    20-11-2021DHC JO13-2Quick JO13-2DHC JO13-22002regulier0319 Onder 13 (najaar A-cat)Hoofdklasse20 nov.13:30veld 4Veld'S-GRAVENHAGE
    20-11-2021DHC JO16-1Quick Boys JO16-1DHC JO16-11501regulier0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)Divisie 420 nov.14:15veld 2VeldKATWIJK ZH
    20-11-2021DHC JO19-1Huizen JO19-1DHC JO19-11001regulier0220 Onder 19 (district A-cat)Divisie 320 nov.14:30veld 4-HuizenVeldHUIZEN
    20-11-2021DHC JO17-1Sarto JO17-1DHC JO17-11401regulier0230 Onder 17 (district A-cat)Divisie 520 nov.14:45veld 1VeldTILBURG
    20-11-2021DHC O23-1S.V. Den Hoorn O23-1DHC O23-1501regulierO23 Landelijk Onder 23 (najaar A-cat)Divisie 220 nov.17:00veld 1VeldDEN HOORN ZH
    21-11-2021DHC 2DHC 2Wilhelmus 22regulier0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)Hoofdklasse21 nov.11:00veld 1VeldDELFT
    21-11-2021DHC 35+1Wateringse Veld Kranenburg 35+1DHC 35+1301regulier0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse21 nov.11:00veld 1Veld'S-GRAVENHAGE
    21-11-2021DHC 1DHC 1Hillegersberg, vv 11regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)1e klasse21 nov.14:00veld 1VeldDELFT
    21-11-2021DHC 3HBS 9DHC 33regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse21 nov.14:30veld 1Veld'S-GRAVENHAGE
  • Wedstrijdprogramma van alle DHC teams.